>
Mūsų tikslas – laimingi šventės svečiai ir ramus užsakovas. Turite klausimų? Paskambinkite +3706 41 72869

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Paslaugos kaina nuo 100€

Artėja šventė, bet nežinote, nuo ko pradėti, o nustebinti svečius vis tiek norisi? Norisi nepamirštamos šventės ir geros nuotaikos, bet nesinori viskuo rūpintis pačiam?

Patikėkite tai mums ir mes pasirūpinsime koordinavimu bei smagiausiomis idėjomis atsižvelgiant į Jūsų svečius ar auditoriją! Juk svarbiausia išlydėti svečią laimingą ir su gerais prisiminimais.

Papasakokite savo idėją ir mes ją įgyvendinsim!

KILO KLAUSIMŲ? PASITARKIME:

ARBA UŽPILDYKITE FORMĄ ŽEMIAU:

Spausdami "SIŲSTI", sutinkate, kad Jūsų duomenis panaudosime su Jumis susisiekiant.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Organizuojame visas privačias šventes ir viešus renginius – įmonės šventes, mokymus, koncertus, miestelio šventes, vestuves, gimtadienius, jubiliejus, šimtadienius, mediumus ir t.t.

Bendradarbiaujame su daugybe atlikėjų ir gyvo garso grupių, galime suorganizuoti praktiškai bet kokį atlikėją ar gyvo garso grupę Jūsų šventei.

Taip. Jūsų šventei lauke taip pat galime pasiūlyti lauko paviljonus, išorinius elektros šaltinius – generatorius ir visą kitą reikalingą įrangą.

Taip. Labai dažnai žmonės nežino, nuo ko pradėti. Kartu galime sugalvoti šventės viziją, atsižvelgiant į Jūsų renginio tikslą, pobūdį, vietą, laiką.

Su renginiais dirbame jau 7 metus. Per šį laiką daugiausiai specializavomės techniniame renginių aptarnavime, garso ir apšvietimo srityje, renginių vedime ir DJ paslaugų teikime. Papildomą paslaugą, t.y. organizuoti šventes pradėjome prieš metus.