>
Mūsų tikslas – laimingi šventės svečiai ir ramus užsakovas. Turite klausimų? Paskambinkite +3706 41 72869

TECHNINIS RENGINIŲ APTARNAVIMAS

Paslaugos kaina nuo 50€

Organizuojant vakarėlį, pobūvį, vestuves, konferenciją ar kitą renginį, visada kyla techninių iššūkių, klausimų, kaip įgyvendinti savo sumanymus. Mūsų patirtis renginiuose – pagalba Jums!
Teikiame profesionalias renginių aptarnavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų tikslas – laimingi šventės svečiai ir ramus užsakovas. Tikime, kad galime susitvarkyti su bet kokiais iškilusiais iššūkiais, pasirūpnti visa šventės eiga, kad užsakovas be nerimo galėtų švęsti kartu su svečiais.
Patyrę garso inžinieriai profesionaliai įgarsins Jūsų renginį, gyvo garso grupę, vedėją, iliuzionistą ar ką tik prireiks!
Patyrę apšvietimo dizainieriai nuspalvins net tamsiausią patalpos kampą, kad Jūsų šventė paliktų patį didžiausią įspūdį!

KILO KLAUSIMŲ? PASITARKIME:

ARBA UŽPILDYKITE FORMĄ ŽEMIAU:

Spausdami "SIŲSTI", sutinkate, kad Jūsų duomenis panaudosime su Jumis susisiekiant.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Taip, galime profesionaliai įgarsinti atlikėjus, gyvo garso grupes ir išpildyti jų techninius reikalavimus.

Mūsų siūlomos įrangos sąrašas itin ilgas. Galime pasiūlyti ne tik profesionalią garso įrangą, šokių aikštelės ir scenos efektų apšvietimą, bet ir nuspalvinti visą šventės erdvę, daiktus ar dekoracijas. Taip pat siūlome įvairias efektų mašinas, tokias kaip dūmų, rūko, burbulų, sniego. Švenčiantiems lauke, galime pastatyti paviljonus, sceną ar pakylą, o pritrūkus elektros, siūlome elektros generatorius ar trifazę renginio instaliaciją.

Rūpindamiesi renginio techniniu aptarnavimu įrangą visada pristatome patys. Taip pat sujungiame ir viso renginio metu prižiūrime bei atsakome už įrangos tinkamą veikimą.

Taip. Be to, turime ir rūko, burbulų ir sniego mašinas.

Mes naudojame LED prožektorius, kurie maišant raudoną, žalią, mėlyną ir baltą spalvas gali išgauti praktiškai bet kokį jums patinkantį atspalvį. Taip pat galime apšviesti patalpą skirtingomis spalvomis ar zonomis, išryškinant tam tikrus dekoracijų elementus.