>
Mūsų tikslas – laimingi šventės svečiai ir ramus užsakovas. Turite klausimų? Paskambinkite +3706 41 72869

GARSO ĮRANGOS NUOMA

Paslaugos kaina nuo 30€

Nė viena šventė neapsieina be svečių, geros nuotaikos bei muzikos. O kokybiškai skambanti muzika – daug malonesnė ausims.

Siūlome Jums mėgautis kokybišku garsu!

Profesionali garso įranga dabar prieinama kiekvienam! Esame paruošę garso komplektus, kurie leidžia mėgautis profesionaliu garsu be didelių iššūkių sujungiant įrangą ir ja naudojantis. Pasirūpinsime, kad klausytumėtės ne tik puikiai skambančios muzikos, bet ir kad svečiai išgirstų tai, ką norite pasakyti! Tam papildomai siūlome įvairius mikrofonus.
Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti veiksmingus ir patikrintus sprendimus!

KILO KLAUSIMŲ? PASITARKIME:

ARBA UŽPILDYKITE FORMĄ ŽEMIAU:

Spausdami "SIŲSTI", sutinkate, kad Jūsų duomenis panaudosime su Jumis susisiekiant.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Už papildomą kainą galime pristatyti ir sujungti visą reikiamą įrangą ir po šventės atvykti ją demontuoti.
Į nuomos kaina nėra įskaičiuotas pristatymas. Įranga pasiimama ir grąžinama į mūsų sandėlį.

Mes nuomojame įrangą, kurią sujungti ir valdyti nėra sudėtinga. Garso pultų valdymas supaprastintas, naudojami tik keli aspektai garsui reguliuoti. Taip pat nuomojame įrangą ir pažengusiems vartotojams, kurie geba valdyti sudėtingesnius prietaisus patys.

Nuomojame įvairaus galingumo garso kolonėles. Vienos kolonėlės galingumas yra nuo 400W RMS iki 1000W RMS. Mes paruošę supaprastinto sujungimo garso komplektus, kurių nominali galia prasideda nuo 400W.

Taip, nuomojantis bet kokią įrangą iš mūsų, komplekte rasite visus reikalingus laidus, skirtus įrangos pajungimui. Esant papildomų laidų poreikiui, yra galimybė juos išsinuomoti.

Tai priklauso nuo to, kokį komplektą nuomositės. Mažam garso komplektui su 2 kolonėlėmis užtenka praktiškai bet kokio automobilio bagažinės. Vidutiniam garso komplektui su papildomais 1 arba 2 žemo dažnio garsiakalbiais užtenka automobilio su užlenkiamomis sėdynėmis, nevežant keleivių gale. Įranga tilps ir į hečbeko automobilį. Tam, kad nesirūpintumėte transportavimo klausimais, už papildomą kainą siūlome įrangos pristatymą ir sujungimą.