>
Mūsų tikslas – laimingi šventės svečiai ir ramus užsakovas. Turite klausimų? Paskambinkite +3706 41 72869

DJ PASLAUGOS

Paslaugos kaina nuo 200€

Galvojate apie savo šventę, bet gąsdina mintis, kad reikės būti atsakingam už muziką? Rengiate vakarėlį, miesto šventę, mokymus ar įmonės šventę, koncertus, vestuves, gimtadienius, jubiliejus, šimtadienius, mediumus ir reikia pagalbos su muzika?

Siūlome Jums palikti tai profesionalams!

DJ ne tik pasirūpins renginio atmosfera, šokių aikštelės ar dalykinio renginio pertraukėlių nuotaika, bet ir suorganizuos visą profesionalaus garso ir apšvietimo įrangą.
Mūsų tikslas – laimingi svečiai ir ramus klientas. Todėl leisdami klientui švęsti kartu su svečiais,  mes grojame tokią muziką, kuri patinka būtent jums ir auditorijai! Patinkantis muzikos stilius, juodieji muzikos sąrašai ir kitos detalės dėl muzikos yra kruopščiai išsiaiškinamos iki renginio. O renginio metu atsižvelgiame į bendrą nuotaiką ir viską pritaikome pagal situaciją.

Patikėkite savo šventės ar dalykinio renginio nuotaiką mums ir mes viršysime Jūsų lūkeščius!

KILO KLAUSIMŲ? PASITARKIME:

ARBA UŽPILDYKITE FORMĄ ŽEMIAU:

Spausdami "SIŲSTI", sutinkate, kad Jūsų duomenis panaudosime su Jumis susisiekiant.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Mes grojame tokią muziką, kuri patinka mūsų klientams! Patinkantis muzikos stilius, juodieji muzikos sąrašai ir kitos detalės dėl muzikos yra kruopščiai išsiaiškinamos iki renginio. Renginio metu DJ mato, kokia muzika labiausiai patinka publikai ir patenkina svečių lūkesčius. Esame labai lankstūs ir visada atsižvelgiame į jūsų pageidavimus.

Garso ir apšvietimo įranga į DJ paslaugų kainą neįeina. Pagal papildomą susitarimą DJ gali atvykti su bet kokiu jūsų pageidaujamu įrangos komplektu, tiek pritaikytu nedideliems vakarėliams, tiek didelėms šventėms viduje ar lauke.

Grojimo laikas sutariamas iš anksto ir įrašomas į sutartį. Standartiškai DJ groja iki 2 valandos nakties. Pagal susitarimą galima pratęsti DJ grojimo laiką.

Galima užsisakyti tiek atskirai DJ paslaugas, tiek DJ paslaugas kartu su renginio vedėju. Už vedėjo paslaugas apmokama atskirai pagal renginių vedimo skiltyje nurodytus įkainius.

Taip. Tačiau dideliuose renginiuose, norint specialių efektų ir didesnio, atskiro dėmesio būtent apšvietimui, siūlome papildomai už atskirą mokestį naudotis šviesų dailininko paslaugomis.