>
Mūsų tikslas – laimingi šventės svečiai ir ramus užsakovas. Turite klausimų? Paskambinkite +3706 41 72869

APŠVIETIMO ĮRANGOS NUOMA

Paslaugos kaina nuo 20€

Šiandien, ko gero, jau neįsivaizduojame įspūdingo ir įsimintino renginio be šventinio apšvietimo.

Siūlome Jums nuspalvinti savo šventę!

Profesionalūs apšvietimo prietaisai, gebantys sukurti itin ryškų efektą, yra jūsų šventės pagalbininkas. Būtent tokius siūlome iššsinuomoti.
Turime šviesos efektų, spalvotų prožektorių, judančių galvų ir kitų apšvietimo įrenginių, kurie išsklaido patalpų niūrumą, nuspalvina įprastas erdves ir sukuria ypatingą nuotaiką bei atmoferą. Taip pat turime efekto mašinų: dūmų, rūko, burbulų ir sniego dar linksmesnei šventei.
Esame paruošę apšvietimo įrangos ir vartotojams, kurie neturi įgūdžių ją valdyti. Dauguma prietaisų turi AUTO programas ir programas, veikiančias nuo garso. Dekoratyvinis apšvietimas gali šviesti nustatyta spalva.
Taip pat siūlome apšvietimo įrangą ir pažengusiems vartotojams, kurie geba valdyti DMX prietaisus.
Dirbame tam, kad Jūsų šventė būtų spalvota bei kupina gerų emocijų!

KILO KLAUSIMŲ? PASITARKIME:

ARBA UŽPILDYKITE FORMĄ ŽEMIAU:

Spausdami "SIŲSTI", sutinkate, kad Jūsų duomenis panaudosime su Jumis susisiekiant.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Už papildomą kainą galime pristatyti ir sujungti visą reikiamą įrangą ir po šventės atvykti ją demontuoti.
Į nuomos kainą nėra įskaičiuotas pristatymas. Įranga pasiimama ir grąžinama į mūsų sandėlį.

Mes nuomojame įrangą, kurią sujungti ir valdyti nėra sudėtinga. Apšvietimo prietaisai turi AUTO funkcijas, jų valdyti nereikia, jie veikia automatiškai arba nuo garso. Kai kuriuos prietaisus galima valdyti tiesiog nuo distancinio pultelio. Taip pat nuomojame įrangą ir pažengusiems vartotojams, kurie geba valdyti sudėtingesnius prietaisus patys.

Mes naudojame LED prožektorius, kurie maišant raudoną, žalią, mėlyną ir baltą spalvas gali išgauti praktiškai bet kokį jums patinkantį atspalvį. Taip pat galima apšviesti patalpą skirtingomis spalvomis ar zonomis, išryškinant tam tikrus dekoracijų elementus.

Taip. Be to, turime ne tik dūmų, bet ir rūko, burbulų ir sniego mašinas.

Taip. Norint naudoti apšvietimą lauke, reikia užtikrinti jų saugumą nuo sušlapimo galimybės – naudoti tik po stogu, kadangi dauguma apšvietimo ir efektų prietaisų nėra atsparūs drėgmei.